Zavřít reklamu

Samsung aktualizaci na Android 11 a z něj vycházející nadstavbu One UI 3.0 vydal již na řadu smartphonů a několik špičkových tabletů. Nyní ji začíná dostávat i odolný telefon Galaxy Xcover Pro, který byl loni vydán s předinstalovaným Androidem 10.

Nový update s Androidem 11/One UI 3.0 je v tuto chvíli distribuován v různých zemích, včetně Česka, Polska, Maďarska, Německa, Rakouska, Nizozemska, Francie, Portugalska, Švýcarska, Itálie, Řecka, Bulharska, Velké Británie, Spojených arabských emirátů a Malajsie. Do dalších zemí by se měl dostat v následujících dnech. Aktualizace nese firmwarovou verzi G715FNXXU7BUA8 a její součástí je lednový bezpečnostní patch.

Update přináší funkce Androidu 11 jako chatovací bubliny, jednorázová povolení, sekce konverzací v notifikačním panelu nebo samostatný widget pro přehrávání médií. Funkce nadstavby One UI 3.0 zahrnují například vylepšené nativní aplikace a design uživatelského prostředí, lepší tmavý režim a barevné schéma i ikony, vylepšené widgety na zamykací obrazovce a always-on displeji, lepší možnosti nastavení klávesnice, možnost na obrazovku volání přidat vlastní obrázky a videa či lepší stabilizaci fotoaparátu.

Jak z našich předchozích novinek víte, Samsung pracuje na novém zástupci řady Galaxy Xcover s údajným názvem Galaxy Xcover 5.

Související články

Dnes nejčtenější

.