Zavřít reklamu

Magic: The Gathering je nejúspěšnější sběratelskou karetní hrou historie, o tom není pochyb. Ještě donedávna se jí však nedařilo využít její obrovský potenciál v elektronické podobě. Jedna digitální obdoba „medžiků“ za druhou se utápěla v problémech, ať už to byl nepřesný překlad komplexních pravidel či potřeba za karty z nul a jedniček platit tvrdou měnou. Tyto problémy však ze stolu smetla Magic: The Gathering Arena, která na počítačích už skoro dva roky dokazuje, že jde hru uvést mezi potenciální hráče v podobě příjemné pro ně i pro vývojáře a investory. Arena se nyní dočkala svého mobilního portu, který můžete v předběžném přístupu vyzkoušet na vybraných telefonech s Androidem.

Magic: The Gathering by tak svým vstupem na mobilní telefony mohl začít soupeřit s již zažitou konkurencí v podobě už dlouhá léta úspěšného Hearthstone nebo novějšího Legends of Runeterra. Proti masovému rozšíření ovšem hovoří skutečnost, že hru v předběžném přístupu spustíte s garancí vývojářů jen na několika málo telefonech. Seznam zařízení najdete na obrázku níže.

Kromě uvedených telefonů by však měla aplikace fungovat i na dalších, podobně výkonných zařízeních. Arena je na počítačích známá svými problémy s výkonem, kdy se hra s každou novou sadou nevyhne řadě bugů. Doufejme, že se mobilní verze od této tradice odpoutá. Aplikaci můžete zdarma stahovat na Google Play.

Související články

Dnes nejčtenější

.