Zavřít reklamu

Samsung se rozhodl proniknout na pole podcastů a prostřednictvím této platformy pro širokou veřejnost popularizovat technologie. Jeho první podcast má název On/Off Powered by Samsung a moderuje jej herec Lukáš Hejlík. Poslechnout si jej lze na platformách Spotify, Apple, PodBean, Google a YouTube.

Projekt debutoval v minulém roce na Slovensku, kde rozhovory moderuje známý youtuber Sajfa (vlastním jménem Matej Cifra). Moderátorem českých podcastů se stal herec Lukáš Hejlík, který je od tohoto roku také ambasadorem značky Samsung pro obě země. Podcast se vysílá s periodicitou dva týdny a za jeho koncepcí, dramaturgií a produkcí stojí slovenská komunikační agentura Seesame.

 

„Podcasty On/Off Powered by Samsung jsme se rozhodli spustit po dlouhém zvažování, neboť tento typ média poslouchá pouze vybraná skupina respondentů. Naším cílem je mluvit o technologiích netechnicky, protože se týkají široké veřejnosti a patří do běžného světa. Platformu zároveň bereme jako další komunikační kanál s našimi současnými či budoucími zákazníky a uživateli, ale i nadšenci do technologií. Věřím, že náš nový podcast si najde množství posluchačů, kteří se takto více dozvědí o současných inovacích a vychytávkách i jinou formou než jen ze specializovaných médií,“ uvedla ředitelka marketingu a komunikace Samsung Electronics Czech and Slovak Tereza Vránková.

Prvními hosty podcastu byli například travel vlogger Martin Carev, autor knihy Konec prokrastinace Petr Ludwig nebo foodblogerka Karolína Fourová. Se svými hosty si Hejlík povídá o jejich práci, aktuálních tématech a v neposlední řadě o tom, jak efektivně využít nové technologie v praxi.

Podcast si můžete poslechnout na platformách Spotify, Apple, PodBean, Google i YouTube.

Související články

Dnes nejčtenější

.