Zavřít reklamu

Samsung nevyrábí jen „klasické“ smartphony, populární je také řada jeho odolných smartphonů Galaxy XCover. Nyní se v benchmarku Geekbench 5 objevil její nový model s kódovým označením SM-G525F. Zřejmě se jedná o Galaxy XCover 5, o kterém se již nějakou dobu spekuluje jako o příštím telefonu řady.

Smartphone v benchmarku získal v testu jednoho jádra 182 bodů, ve vícejádrovém testu pak 1148 bodů. Populární aplikace na měření výkonu také prozradila, že domnělý Galaxy XCover 5 bude poháněn čipem pro nižší třídu Exynos 850, disponovat 4 GB operační paměti a poběží na Androidu 11. Velikost interní paměti v tuto chvíli není známa, s ohledem na poslední model řady – Galaxy XCover Pro – však můžeme předpokládat, že to bude minimálně 64 GB.

S ohledem na tento i jiné modely odolné řady můžeme také očekávat, že zařízení bude mít ochranu proti vodě a prachu, která splňuje vojenské normy (předchozí modely konkrétně disponovaly americkým vojenským standardem MIL-STD-810G), a vyměnitelnou baterii. Pravděpodobná je též podpora 5G sítě.

V tuto chvíli není známo, kdy by údajný příští zástupce řady mohl být uveden na scénu, podle všeho to však nebude v nejbližších měsících.

Související články

Dnes nejčtenější

.