Zavřít reklamu

Slovo lockdown nevyvolává po všech událostech minulých měsíců zrovna pozitivní emoce. Nadcházející survival střílečka Lost Light vás do nepřístupné zóny sama uzavře a pověří vás úkolem z ní zachránit přeživší tajemné katastrofy. Přestože se hra odehrává v roce 2040, její hlavní premisa je mrazivě současná. Lost Light vás ovšem do uzavřené oblasti bude vysílat opakovaně, pokaždé s lepším vybavením a vylepšenou znalostí jejích zákonitostí.

Lost Light bude multiplayerovou záležitostí, kde bude hrát prim prostředí již zmíněné uzavřené oblasti. Po prvním úniku z ní vám dá hra příležitost si odpočinout ve vlastním obydlí a poskládat si v hlavě zkušenosti z právě prožitého dobrodružství. Kromě vzpomínek budete skládat také získané vybavení a suroviny. Ty lze využívat v obchodu s ostatními hráči. Obchodováním se dostanete k užitečnému vybavení daleko rychleji, než kdybyste se museli spoléhat na roli náhody při průzkumu katastrofou poničeného území.

Vývojáři z NetEase dávali při vývoji hry velký důraz na autenticitu používaných zbraní. V Lost Light jich bude velké množství a každá z nich by měla mít v reálném světě odpovídající protějšek. Zbraně si bude možné detailně vylepšit podle stylu vaší hry s pomocí dvanácti modifikovatelných součástí s tisíci různých permutací. Vývojáři plánují vydání hry někdy v první polovině letošního roku.

Témata: , ,

Související články

Dnes nejčtenější

.