Zavřít reklamu

Game Pass se postupem let rozrostl z herního předplatného původně dostupného pouze na konzolích a počítačích i na telefony s Androidem, kde funguje v rámci streamovací služby xCloud. Na konci ledna si Microsoft do současné nabídky her přichystal množství nových kvalitních kousků v čele s remasterovanou trojicí her ze série městských akcí Yakuza a oceňovaným vesmírným dobrodružstvím v časové smyčce Outer Wilds.

Série Yakuza se nejvíce podobá extrémně populárnímu Grand Theft Auto. Na rozdíl od něj ovšem hráče dosazuje do exotičtějšího prostředí japonských metropolí. Ve hře navíc nebudete užívat primárně střelné zbraně, potyčky se v ulicích těchto měst totiž řeší hezky postaru pomocí pěstí. Na Game Passu bude od 28. ledna k dispozici třetí, čtvrtý a pátý díl, všechny v remasterované podobě.

Dalším nově přidaným klenotem je Outer Wilds, který v roce svého vydání posbíral mnoho cen za hru roku. Ve hře dostanete za úkol vyřešit záhadu umírající sluneční soustavy. Na každý pokus posbírat co nejvíce nových vodítek budete mít vždycky jenom dvanáct minut, poté se systém zhroutí a ocitnete se zpátky na startu. Outer Wilds bude k dispozici od 21. ledna. Společně s Outer Wilds dorazí 21. ledna do služby několik dalších nezávislých her. Na Androidu si budete moci zahrát simulátor všepohlcující díry Donut County, taktickou kovbojku Desperados III nebo úplnou novinku, nindžovskou akci Cyber Shadow.

Dnes nejčtenější

.