Zavřít reklamu

Samsung před několika týdny uvedl na scénu svou nabídku laptopů pro letošní rok, skládající se ze zařízení Galaxy Chromebook 2, Galaxy Book Flex 2, Galaxy Book Flex 2 5G, Galaxy Book Ion 2 a Notebook Plus 2. Nyní to však vypadá, že technologický obr chystá pro letošek další dva přenosné počítače.

Společnost obdržela certifikaci organizace Bluetooth SIG pro dva nové laptopy – Galaxy Book Pro a Galaxy Book Pro 360. Oba modely podle jejích certifikačních dokumentů disponují podporou standardu Bluetooth 5.1. Prvně zmíněný bude podle všeho dostupný též ve variantě s LTE a druhý dorazí také s 5G variantou.

Soudě podle jejich názvů by se mohlo jednat o high-endové laptopy. Galaxy Book Pro by mohl mít tradiční formový faktor, zatímco Galaxy Book Pro 360 by mohl být laptopem typu 2v1 (tedy laptopem a tabletem v jednom) s 360° kloubem. Samozřejmě je to ale jen naše spekulace.

V tuto chvíli nejsou známy hardwarové specifikace ani jednoho z modelů, nicméně je možné, že do vínku dostanou procesory Intelu 11. generace a lepší GPU. Není ani vyloučeno, že je Samsung osadí dnes oznámenými 90Hz OLED obrazovkami.

Související články

Dnes nejčtenější

.