Zavřít reklamu

Telefony nové vlajkové řady Samsungu Galaxy S21 vstoupí do prodeje příští týden, a i když budou dostupné prostřednictvím různých prodejců, některé barevné varianty budou k dostání exkluzivně prostřednictvím online obchodu technologického obra. Jak se nyní ukázalo, Samsung dosud držel „pod pokličkou“ jednu barevnou variantu modelu S21+, kterou nazývá Phantom Green.

Během oznámení řady Samsung odhalil dvě exkluzivní barevné varianty – Phantom Gold a Phantom Red. Nicméně, když jeho australská pobočka vyjmenovávala, jaká zařízení mají nárok obdržet předobjednávkové bonusy, zmínila se i o zelené variantě „pluskového“ modelu.

Na rozdíl od zmíněné zlaté a červené barevné varianty však obrázek té zelené na oficiální stránce Samsungu stále chybí a nelze si ji předobjednat. Web LetsGoDigital alespoň vytvořil 3D rendery, jak by mohla vypadat.

Jen pro upřesnění – nejde o nějakou speciální edici, australská pobočka ve svém výčtu jasně uvádí, že zelená verze modelu S21+ bude dostupná ve stejných paměťových variantách (tedy 8/128 GB a 8/256 GB) jako ostatní verze telefonu a že bude stát stejně (tedy 1 549, resp. 1 649 australských dolarů, zhruba 25 800 a 27 500 korun).

V tuto chvíli není jasné, kdy bude nová barva dostupná. Pokud má být součástí předobjednávkové akce, bude se muset na oficiální stránce Samsungu objevit před 29. lednem, kdy předobjednávky končí.

Související články

Dnes nejčtenější

.