Zavřít reklamu

Před pár dny jsme informovali, že nejrychlejším telefonem se v benchmarku AnTuTu stala chystaná vlajková loď společnosti Oppo Oppo Find X3. To je však nyní již minulostí – na trůně jej vystřídal další ještě neoznámený smartphone Black Shark 4, který dosáhl téměř 790 000 bodů.

Úplně přesně Black Shark 4 v populárním benchmarku získal 788 505 bodů, zhruba o 17 tisíc bodů více než Oppo Find X3. K rekordnímu skóre na hraní zaměřenému smartphonu dopomohl nový vlajkový čipset Qualcommu Snapdragon 888, který pohání i druhý zmíněný telefon.

Black Shark 4 by ovšem neměl lákat jen na špičkový výkon, ale také na superrychlé nabíjení s výkonem 120 W. Podle výrobce se telefon z nuly na 100 % nabije za ani ne 15 minut, čímž by podle všeho v této oblasti stanovil nový rekord.

Telefon by měl kromě toho do vínku dostat baterii s kapacitou 4500 mAh, AMOLED displej s rozlišením 1080 x 2400 px a podporou obnovovací frekvence 120 Hz a očekávat lze též velké množství operační a vnitřní paměti. V tuto chvíli není známo, kdy bude uveden na scénu, avšak vzhledem k tomu, že divize čínského technologického obra Xiaomi začala v těchto dnech do éteru uvolňovat oficiální teasery, by to mělo být již velmi brzy.

Související články

Dnes nejčtenější

.