Zavřít reklamu

Vypadá to, že volitelné příslušenství pro dotykové pero S Pen nebude Samsung nabízet exkluzivně prostřednictvím flipového pouzdra, jehož rendery se před pár dny dostaly do éteru. Podle nového leaku budou mít zákazníci na výběr ještě jednu možnost – nepřeklápěcí pouzdro, které se na levé straně chlubí slotem na stylus. S novými rendery přišel jako minule web WinFuture.

Jak z našich předchozích novinek víte, Galaxy S21 Ultra bude vůbec prvním smartphonem řady Galaxy S, který bude kompatibilní s S Penem, a to díky novému digitizéru. Na rozdíl od řady Galaxy Note však nejvyšší model příští vlajkové řady nebude mít zabudované pouzdro na stylus, což znamená, že zákazníci se budou muset rozhodnout, zda chtějí volitelný S Pen používat.

Řešení prostřednictvím externího pouzdra podle nás není tak elegantní jako to, které nabízí řada Galaxy Note – pouzdro dodává již tak velké Ultře na mohutnosti, a protože zde není potřeba výsuvného mechanismu, stylus jako takový bude postrádat ono uspokojení přinášející stisknutelné tlačítko na vrchu.

V tuto chvíli není jasné, kolik budou tato pouzdra stát, ale velmi brzy se to dozvíme – Samsung novou vlajkovou řadu Galaxy S21 (S30) představí již ve čtvrtek.

Související články

Dnes nejčtenější

.