Zavřít reklamu

Trvalo to trochu déle, než by si jejich majitelé přáli, ale na telefony řady Samsung Galaxy S10 konečně vyšel stabilní update s uživatelskou nadstavbou One UI 3.0. V tuto chvíli jej dostávají uživatelé ve Švýcarsku, nemělo by však trvat dlouho, než se rozšíří do dalších zemí.

Je třeba poznamenat, že ti, kdo se účastnili beta programu One UI 3.0 pro řadu Galaxy S10, nemusejí aktualizaci dostat hned dnes ani někdy později v tomto týdnu. Například betatesteři používající smartphony Galaxy Note 20 a Galaxy Note 20 Ultra dostali stabilní update několik dní po testerech s Androidem 10/One UI 2.5, takže to samé může platit i pro řadu Galaxy S10. Může také trvat týden či dva, než se dostane ke všem uživatelům.

Pokud jste majitelem telefonu řady Galaxy S10, můžete si zkontrolovat dostupnost updatu otevřením Nastavení, klepnutím na volbu Aktualizace softwaru a zvolením možnosti Stáhnout a nainstalovat.

Jen pro připomenutí – One UI 3.0 přináší mimo jiné vylepšené widgety na always-on displeji, přepracovaný panel rychlého nastavení a notifikace, bezdrátový DeX, lepší možnosti nastavení klávesnice, možnost přidat na obrazovku volání vlastní obrázky nebo videa, snadnější mazání duplicitních kontaktů a možnost upravovat více kontaktů najednou a v neposlední řadě vylepšené automatické ostření fotoaparátu nebo přehlednější menu Nastavení.

Související články

Dnes nejčtenější

.