Zavřít reklamu

Jak si možná vzpomínáte, smartphone Samsung Galaxy A32 5G získal zhruba před třemi týdny certifikaci americké telekomunikační agentury FCC (Federal Communications Commission), což bylo znamením, že bychom se jej měli dočkat již brzy. Nyní se jeho launch přiblížil ještě více, obdržel totiž certifikaci organizace Bluetooth SIG.

Stránka organizace kromě potvrzení, že telefon bude podporovat standard Bluetooth 5.0, neuvádí žádné jeho specifikace, odhalila však, že bude mít tři modelová označení – SM-A326B_DS, SM-A326BR_DS a SM-A326B.

Galaxy A32 5G, který by měl být letošním nejlevnějším modelem Samsungu s podporou 5G sítě, dostane podle dosavadních neoficiálních zpráv a uniklých renderů do vínku displej typu Infinity-V s úhlopříčkou 6,5 palců a poměrem stran 20:9, čipset Dimensity 720, 4 GB operační paměti, čtverný fotoaparát, přičemž hlavní by měl mít rozlišení 48 MPx, do zapínacího tlačítka integrovanou čtečku otisků prstů, 3,5mm jack a NFC. Softwarově by měl běžet na Androidu 11 a nadstavbě One UI 3.0 a podporovat rychlé nabíjení s výkonem 15 W.

Smartphone také koncem minulého roku „navštívil“ populární benchmark Geekbench 5, v němž v testu jednoho jádra získal 477 bodů a ve vícejádrovém 1598 bodů.

Vzhledem k výše zmíněným certifikacím je pravděpodobné, že jihokorejský technologický obr telefon představí během příštích několika týdnů.

Související články

Dnes nejčtenější

.