Zavřít reklamu

Samsung chce se svým novým dostupným telefonem donutit své zákazníky žít na maximum. Společně s reklamním sloganem „Get Ready to Max Up“ představila společnost smartphone Galaxy M02s, který zatím plánuje vypustit do obchodů pouze v Indii. Jako vždy však nový z nižších modelů řady M může překvapit a zamířit i na naše trhy. Takřka jistě čeká Galaxy M02 po jeho premiéře v Indii i cesta do dalších asijských zemí. Zákazníky bude lákat zejména na dobrý poměr ceny a výkonu. Samsung vypichuje velký displej, rozměrnou baterii i slibovaný slušný výkon při hraní her.

Samsung Galaxy M02s nabídne velký 6,5 palcový Infinity-V displej s rozlišením HD+ rozlišením, 4 gigabajty operační paměti, baterii o kapacitě 5000 mAh a tajemný Snapdragon čipset. Samsung při představení telefonu totiž zapomněl zmínit, jaká verze čipsetu bude nově představený přístroj pohánět. Společnost dává v odhalovacím videu důraz zejména na velký displej a pro pravděpodobně dost levný smartphone důstojnou velikost operační paměti.

V minulosti jsme již psali o řadě úniků, které se chvástaly důvěryhodností svých informací. Podle těch posledních by telefon měl disponovat Snapdragonem 450. Tenhle leak se ale v řadě dalších specifikací netrefil, musíme tedy počkat až na oficiální stanovisko Samsungu, které snad přijde dříve, než se model 7. ledna začne v Indii prodávat. Viděli byste rádi Galaxy M02s i na českých trzích? Podělte se s námi o svůj názor v diskuzi pod článkem.

Související články

Dnes nejčtenější

.