Zavřít reklamu

O úniky nejrůznějšího typu není zejména v poslední době nouze – jakmile některá z významnějších technologických společností chystá nový produkt, můžeme prakticky stoprocentně počítat s tím, že se dříve nebo později objeví na internetu rendery, fotografie, nebo třeba technické specifikace, související s danou novinkou. Výjimku v tomto směru netvoří ani připravovaná bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Pro, u kterých již díky únikům známe pravděpodobnou podobu i některé technické specifikace. Tento týden se ale objevil poměrně nečekaný typ úniku – dosud nevydaná sluchátka Galaxy Buds Pro byla nabídnuta na virtuálním tržišti Facebook Marketplace.

Uživatel, který je autorem zmíněného inzerátu, uvádí, že je majitelem hned dvou párů bezdrátových sluchátek Galaxy Buds Pro. Jeden z nich nabízí na Facebook Marketplace k prodeji za 180 dolarů, což je v přepočtu zhruba 3859 korun. Balení údajných sluchátek Galaxy Buds Pro ze zmíněného inzerátu si můžete prohlédnout ve fotogalerii k tomuto článku. Za povšimnutí stojí například krabička, ve které jsou sluchátka zabalená. Na ní si můžeme všimnout opačného barevného schématu ve srovnání s předchozí generací bezdrátových sluchátek od Samsungu – krabička je vyvedená v černé barvě. Zadní strana krabičky zase potvrzuje dřívější spekulace o přítomnosti dvoucestných reproduktorů a vylepšené odolnosti kategorie IPX7. Na krabičce se nachází také zmínka o funkci aktivního potlačení hluku a o baterii, která zaručuje až osmnáct hodin poslechu hudby na jedno jediné nabití.

Bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Pro by měla být představena 14. ledna tohoto roku spolu s novými smartphony produktové řady Galaxy S21. K dostání by měla být ve třech barevných variantách, cena by se v přepočtu měla pohybovat okolo 4000 korun.

Související články

Dnes nejčtenější

.