Zavřít reklamu

Po vánočních svátcích a s blížícím se příchodem nového roku má řada lidí tendence přehodnocovat svůj životní styl a stanovovat si novoroční předsevzetí. Mezi tato předsevzetí nezřídka patří rozhodnutí zhubnout, případně začít vést zdravější životní styl. Které aplikace vám v této snaze mohou pomoci?

Kalorické tabulky

Při hubnutí je nezbytné sledovat příjem i výdej energie. Česká aplikace s názvem Kalorické tabulky vám umožní pořizování záznamu o tom, co jste za den snědli a vypili, a to jak ručně, tak i naskenováním čárového kódu z obalu. V aplikaci můžete zaznamenávat také svou pohybovou aktivitu a stanovit si limity pro příjem kalorií i makroživin.

MyFitnessPal

MyFitnessPal je velmi oblíbenou aplikací, která slouží k pořizování záznamů o příjmu potravin, tekutin, nebo o pohybové aktivitě. V aplikaci MyFitnessPal si můžete také snadno nastavit vlastní limity pro jednotlivé parametry, součástí aplikace jsou také užitečné tipy, triky a články na téma zdravého stravování, snižování váhy a cvičení.

7 Minutes Workout

Nemáte na cvičení příliš mnoho času, nebo se vám zkrátka nechce trávit cvičením hodina denně? Své udělá i pouhých sedm minut pohybové aktivity. Aplikace Seven – 7 Minute Workout nabízí krátké, ale velmi účinné cvičební sestavy pro každý den a příležitost. Můžete si zde nastavit také cvičení s vlastní vahou bez náčiní a jednotlivé cviky i sestavy si přizpůsobit.

Yoga Daily Fitness

Dáváte přednost spíše józe? Pak by ve vašem smartphonu neměla chybět aplikace s názvem Yoga Daily Fitness, která nabízí řadu jednotlivých cviků i celých sestav z oblasti jógy. Aplikace obsahuje srozumitelné a názorné instrukce ke cvičení, takže je vhodná také pro naprosté začátečníky.

Zombies, Run!

Chtěli byste po Novém roce začít běhat, ale obyčejný běh vás jednoduše nebaví? Zkuste si běhání zpestřit – hra s názvem Zombies, Run! vás donutí běhat, zároveň vás ale přesune do světa, ve kterém musíte bojovat se zákeřnými zombies a plnit nejrůznější důležité úkoly. Vaše kondice se bude zlepšovat, aniž byste měli pocit, že se věnujete běžeckému tréninku.

Témata: , , ,

Dnes nejčtenější

.