Zavřít reklamu

Na internetu se v poslední době objevuje čím dál více zajímavých informací o připravovaných bezdrátových sluchátkách Galaxy Buds Pro od Samsungu. Ta by měla být oficiálně představena v průběhu příštího měsíce spolu se smartphonem Samsung Galaxy S21. V uplynulých dnech a týdnech jsme vám představili různé úniky, díky kterým jste si mohli udělat představu například o barevných variantách chystaných sluchátek, nad specifikacemi se ale dosud vznášel otazník. To se ovšem nyní změnilo – sluchátka Galaxy Buds Pro se dočkala oficiální certifikace, díky čemuž se na světě objevily další detaily.

Nedávná certifikace sluchátek Galaxy Buds Pro od Federální komise Spojených států amerických pro komunikaci (FCC) prozradila, že novinka ponese modelové označení SM-R190 a nabídne podporu protokolu Bluetooth 5.1. Podpora tohoto protokolu bude v praxi mimo jiné znamenat, že se uživatelé mohou těšit na ještě spolehlivější a silnější bezdrátové spojení sluchátek s jejich smartphonem, tabletem nebo počítačem, stejně jako na spolehlivější spolupráci se SmartThings Find.

Společnost Samsung svá chystaná bezdrátová sluchátka dále vybavila nabíjecím pouzdrem s baterií o kapacitě 500mAh, o přísun energie do samotných sluchátek se pak postará baterie s kapacitou 60mAh. Sluchátka tedy slibují delší výdrž, než jakou se mohou pochlubit například Galaxy Buds+. Samozřejmostí by dále měla být funkce aktivního potlačení okolního hluku, uniklé nákresy zase ukazují nabíjecí port USB-C u pouzdra sluchátek. Jak jsme již zmínili v našich předchozích článcích, budou sluchátka Galaxy Buds Pro k dostání v černé, stříbrné a fialové barvě. Nabíjecí pouzdro sluchátek by mělo nabídnout technologii Qi pro bezdrátové nabíjení, a mělo by mít hranatý tvar s mírně zaoblenými hranami. Co se ceny sluchátek týče, měla by v přepočtu činit zhruba 4300 korun.

Související články

Dnes nejčtenější