Zavřít reklamu

TikTok je navzdory četným komplikacím i kontroverzím stále ještě velmi populární platformou. Nyní si ji díky spolupráci se společností Samsung budou moci uživatelé v Evropě vychutnat také na obrazovkách svých chytrých televizorů. Společnost Samsung dnes oznámila, že od počátku tohoto týdne bude k dispozici aplikace TikTok pro její chytré televize. Mezi prvními se této aplikace dočkají uživatelé ve Velké Británii, postupem času by měli přijít na řadu také obyvatelé dalších evropských zemí.

Majitelé chytrých televizorů značky Samsung ve Velké Británii si mohou již teď začít stahovat aplikaci TikTok do svých přístrojů, a to obvyklým způsobem přes online obchod s aplikacemi. Na nově zakoupených televizorech od Samsungu bude aplikace TikTok již automatickou součástí softwarového vybavení – tato novinka byla zavedena právě v rámci nově navázané spolupráce Samsungu s TikTokem.

Jak jsme již zmínili v úvodu tohoto článku, přítomnost aplikace TikTok na chytrých televizorech značky Samsung se týká pouze evropských zemí. Dostupnost aplikace TikTok na zmíněných televizorech bude podle dostupných informací exkluzivní pouze pro Evropu, a uživatelé v ostatních zemích světa se jí téměř s jistotou nikdy nedočkají. Aplikace TikTok ve verzi pro chytré televizory od Samsungu bude obsahovat sekce For You a Following, a uživatelé v ní budou moci komentovat a označovat videa jako oblíbená, a budou mít také přístup ke krátkým videím z dvanácti kategorií, jako je sport, cestování, umění, jídlo, hry a řada dalších. Aplikace TikTok bude kompatibilní s chytrými televizory značky Samsung vyrobenými od roku 2018, a to včetně lifestylových modelů jako The Serif a The Frame, 4K a 8K Smart Monitorů a projektoru The Premiere.

Dnes nejčtenější

.