Zavřít reklamu

O cenově dostupném Samsungu Galaxy M12 jsme se toho dříve dozvěděli už celkem dost. Díky několika únikům už víme, jak bude telefon vypadat, a že nabídne displej o velikosti 6,7 palce a zřejmě i obrovskou baterii o kapacitě 7000 mAh. Telefon, který se bude na určitých trzích prodávat i pod označením Galaxy F12, se nyní poodhaluje ještě víc. Nové informace jsme se dozvěděli díky nedávným certifikacím přístroje pro technologie Bluetooth a Wi-Fi. Únik odhaluje verzi operačního systému, velikost operační paměti a hlavně procesor v srdci zařízení.

Samsung bude do Galaxy M12 dosazovat čipset Exynos 850, ten v sobě ukrývá osmijádrový procesor Cortex-A55 s taktem 2 GHz a grafický čip Mali-G52. Jde o čipset vstupní úrovně, takže se žádné zázraky od něj čekat nedají. Exynos 850 dokáže například natočit video pouze v rozlišení Full HD a s maximálním počtem třiceti snímků za vteřinu. Galaxy M12 ho doplní o tři gigabajty operační paměti. Hardware doprovodí Android ve verzi 11.

Od Galaxy M12 tak nelze čekat žádné zázraky. Má jít o cenově dostupný telefon, přesnou cenu ale zatím neznáme. I přes svou očekávanou nízkou cenu by však měl nabídnout již zmiňovanou obrovskou baterií a například i čtverný fotoaparát. Tyto informace ale berme s rezervou, na oficiální představení telefonu stále čekáme.

Související články

Dnes nejčtenější