Zavřít reklamu

Začíná nám advent a do Štědrého večeru zbývá méně než měsíc. Pro mnohé je to doba, kdy začínají shánět první vánočních dárky, my vám tentokrát přinášíme tipy na deset udělátek, které by se mohly hodit vašim blízkým nebo i vám do chytré domácnosti.

Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential

Kdo by to neznal, přijdete unavení domů z práce a místo odpočinku vás čeká vysávání a vytírání podlahy. Pokud chcete místo těchto nepopulárních činností dopřát svým blízkým zasloužený relax, není nic vhodnějšího, než jim darovat chytrý vysavač, který je navíc vybaven i funkcí vytírání. Tento dárek potěší také alergiky, dostal do vínku totiž tři filtrační vrstvy a to včetně HEPA filtru. Vysavač Mi Robot Essential patří k těm cenově nejdostupnějším na trhu a i přesto nabídne baterii s kapacitou 2500mAh, což plně dostačuje na přibližně hodinu a půl provozu, pak vysavač sám zajede do nabíjecí základny, aby načerpal energii na další úklid. Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot je možné ovládat přes aplikaci v telefonu, kde můžete sledovat také průběh čištění povrchů za den, týden či měsíc.

Bezdrátová nabíječka a noční světlo 2v1 Yeelight Wireless Charging Nightlight

Máte ve svém okolí někoho, kdo ocení technickou vychytávku, která navíc i dobře vypadá? Pak je bezdrátová nabíječka spolu s nočním světlem Yeelight tou správnou volbou. Nabíjecí podložka vybavena standardem Qi pohodlně nabije mobilní telefon a noční světlo nabídne konejšivou záři v tmavém pokoji. Navíc je světlo odnímatelné, takže si jej můžete obdarovaná osoba vzít s sebou, pokud se jde třeba napít, navíc díky magnetu jej může přichytit například na lednici. Lampička se nabije za 3-4 hodiny a pak dokáže svítit až 24 hodin.

Chytrý zubní kartáček Xiaomi Mi Electric Toothbrush T500

Chytrá domácnost to už neznamená jen ovládání světel či termostatu přes mobilní telefon, do této kategorie spadají také například zubní kartáčky. Ten od společnosti Xiaomi poskytne za malý peníz kvalitní, měkké štětiny, nerezovou hlavu a samozřejmě také voděodolnost splňující standard iPX7. Chytrý kartáček má v sobě zabudované senzory tlaku, díky kterým dostanete upozornění vždy, když na kartáček příliš tlačíte. K dispozici je několik vibračních čistících režimů a také přehledná aplikace, kde můžete sledovat stav baterie nebo reporty čištění. Budoucí majitelé tohoto chytrého kartáčku budou také potěšeni baterií, která vydrží nabitá až 18 hodin.

Chytrá váha Huawei Smart Scale (AH100)

Vítaným pomocníkem v dnešní fitness době je bezesporu chytrá osobní váha. Díky té bude mít obdarovaný přehled nejen o své váze, ale také o osmi dalších hodnotách ze kterých můžeme jmenovat BMI, podíl tuku, vody nebo kostí v těle. Navíc váhu může používat až 10 uživatelů najednou a váha je automaticky rozpozná. Technologie Bluetooth 4.1 zajišťuje připojení ke smartphonu a aplikaci, kde naleznete nejen všechny naměřené údaje, ale také tipy ke zlepšení kondice.

Chytrá zástrčka Meross Smart Plug Wi-Fi with energy monitor

Vyskytuje se v okruhu vašich nejbližších šetřílek či zapomnětlivec? Obdarujte jej chytrou zástrčkou s monitorem spotřeby energie. Zařízení s minimalistickým designem připojíte k Wi-Fi pomocí aplikace a můžete začít měřit spotřebu a to v reálném čase. Zástrčka neslouží však jen k tomu, abyste měli přehled o spotřebě. Komu se to nikdy nestalo… Vyjdete z domu a začnete přemýšlet: „Vypnul jsem ten sporák nebo ne?“. Díky této vychytávce půjdou tyto obavy stranou, připojené zařízení lze totiž vypnout na dálku přes aplikaci, případně i zapnout. Nechybí ani podpora hlasových asistentů Alexa od Amazonu nebo Google Assistant či IFTTT. Samozřejmostí jsou také bezpečnostní a kvalitativní certifikáty CE a RoHA.

Chytrý květináč Click And Grow Smart Garden 3

Spoustu lidí si myslí, že chytrá domácnost a její vymoženosti jsou doménou zejména mužské části rodiny, není tomu ale tak. Chytrým květináčem Click And Grow Smart Garden 3 potěšíte každou zahradnici. V čem je výhoda tohoto smart zařízení? Vypěstuje nejen bylinky ale třeba také rajčata či lesní jahody úplně sám. Stačí jen vložit kazety se se speciálním substrátem a semínky, naplnit zásobník vodou, připojit k elektrické síti a chytrý květináč se už o vše postará úplně sám. Do měsíce můžete sklízet úrodu, vše bez pesticidů nebo rostlinných hormonů, nezní to jako utopie?

Lokalizační čip FIXED Smile s motion senzorem

Je vaše drahá polovička či někdo z rodiny notorický „zapomínač“? Hledá často klíče, tašku či peněženku? Pak máte jeden dárek v kapse – lokalizační čip FIXED Smile s pohybovým senzorem. Stačí jej jen umístit na drahocennou věc a spárovat přes Bluetooth s aplikací v telefonu a je hotovo. Velkou výhodou je také možnost přes čip nalézt spárovaný mobilní telefon, to se provede dvojitým stisknutím tlačítka na zařízení. K dalším funkcím patří noční režim, kdy nebudete dostávat upozornění v době, kdy spíte a bezpečná zóna, takže pokud budete například doma, opět nedostanete upozornění.

Danalock V3 set chytrý zámek včetně cylindrické vložky M&C

Chcete někomu darovat bezpečí? Ano, je to možné a to prostřednictvím chytrého zámku Danalock V3. Z venčí vypadá jako klasický zámek, ale zevnitř je rozdíl ihned patrný. Odemykání nikdy nebylo tak snadné, stačí jediné kliknutí na telefon, pokud by se stalo, že náhodou dojde k technickému problému, je možné jej odemknout i klasickým klíčem. Mobilní aplikace ale neslouží jen k odemykání, ale také k monitorování příchodů a odchodů či udělování přístupů jednotlivým uživatelům. Zámek je šifrován pokročilým algoritmem, takže se není třeba obávat, že by zámek odemkla nepovolaná osoba. Součástí balení je také cylindrická vložka patřící do bezpečnostní třídy 3, takže o bezpečí se skutečně není třeba strachovat. Milým překvapením tohoto chytrého zámku je také funkce automatického uzamčení pro nastaveném čase či LED indikátor.

Senzor na měření kvality vzduchu Netatmo Smart Indoor Air Quality Monitor

V dnešní době je zejména ve městech kvalita vzduchu tématem číslo jedna, proto určitě nikoho neurazí, darujete-li mu Netatmo Smart Indoor Air Quality Monitor. Díky němu bude mít jeho uživatel neustále přehled o teplotě, vlhkosti i hladině CO2 ve vzduchu. Navíc funguje toto chytré zařízení také jako měřič úrovně hluku. Jeho použití je opravdu jednoduché, stačí jen stáhnout aplikaci a připojit senzor k síti Wi-Fi. V aplikaci jsou pak k nalezení veškeré naměřené hodnoty a jejím prostřednictvím také dochází k upozorňovaní na nadměrné hodnoty. Napájení je řešeno pomocí síťového adaptéru.

Chytré osvětlení Philips Hue White and Color ambiance 9W E27 promo starter kit

Chytré osvětlení nesmí chybět v žádné smart domácnosti. Sada Philips Hue White and Color ambiance 9W E27 je vhodná zejména pro uživatele, kteří s chytrým osvětlením začínají a obsahuje vše, co do začátku budete potřebovat, tedy chytré žárovky a propojovací zařízení Hue Bridge. Šestnáct miliónu barev, více než padesát tisíc odstínů bílé, režim plynulého stmívání, probuzení či synchronizace osvětlení s hudbou či filmy, to vše a ještě mnohem víc nabízí Philips Hue. Chytré osvětlení je možné ovládat přes aplikaci, či hlasem pomocí hlasových asistentů Amazon Alexa, Apple Homekit, Google Assistant a Microsoft Cortana.

Dnes nejčtenější

.