Zavřít reklamu

Jak si možná vzpomínáte, Samsung před třemi měsíci oznámil, že do svého internetového prohlížeče Samsung Internet 13 zavede důležitá vylepšení uživatelské nadstavby One UI 3.0. Některá z těchto vylepšení se dříve dostala k beta testerům. Nyní jihokorejský technologický gigant ohlásil, že nejnovější verze browseru je k dispozici všem. Přináší vylepšení v oblasti ochrany soukromí a bezpečnosti a nové funkce, jako je „utajovaný“ režim či rozšiřitelná aplikační lišta.

Jako první si uživatelé prohlížeče budou chtít pravděpodobně vyzkoušet „tajný“ režim  (Secret mode). Ten jim umožňuje automaticky smazat historii, jakmile jsou v rámci něj zavřeny všechny záložky. Je zde i ikona nového módu, umístěná v adresním řádku, aby uživatelé mohli snadno vidět, kdy je aktivovaný.

Stejně důležitým vylepšením, který Samsung Internet 13 přináší, je rozšiřitelná aplikační lišta (Expandable App Bar) pro nabídky jako Záložky, Uložené stránky, Historie a Stažené soubory.

Kromě toho nová verze prohlížeče uživatelům umožňuje skrýt stavovou lištu, aby měli více místa na displeji. Nově také mohou pomocí funkce Video assistant pozastavit přehrávání videa, které chtějí na celou obrazovku, a to dvojitým poklepáním na střed displeje.

V neposlední řadě nejnovější aktualizace umožňuje používat režim vysokého kontrastu v kombinaci s tmavým módem a mnohem snadněji než dříve upravovat názvy záložek.

Související články

Dnes nejčtenější