Zavřít reklamu

Společnost Samsung tento týden v tichosti vydala nová bezdrátová sluchátka s názvem Level U2. Jedná se o nástupce původních Level U – sluchátek, která spatřila světlo světa před pěti lety. Společnost Samsung se podle všeho nyní pokouší postupně tuto sérii „nízkonákladových“ sluchátek opět oživit. Nově vydaná sluchátka Level U2 se nicméně prozatím prodávají pouze online na území Jižní Koreje, jejich cena činí v přepočtu zhruba 1027 korun.

Bezdrátová sluchátka Level U2 nabízí podporu protokolu Bluetooth 5.0, jejich baterie jim na plné nabití zajišťuje až osmnáct hodin nepřetržitého přehrávání hudby. Sluchátka jsou vzájemně propojena krátkým kabelem, který je opatřen čtveřicí ovládacích tlačítek. Jsou osazena 22mm dynamickými drivery s 32ohm impendancí a frekvenční odezvou 20000 Hz.

Zatím není jisté, na kterých trzích mimo Jižní Koreu bude tato novinka k dispozici, dá se ale předpokládat, že se bude prodávat také v jiných zemích světa, podobně jako před lety původní  Level U. Není ovšem jasné, zda k zahájení prodeje mimo Jižní Koreu dojde ještě v letošní nadcházející sváteční sezóně, nebo až po Novém roce. Ačkoliv by se mohlo zdát, že trhu již nějakou dobu kralují spíše stoprocentně bezdrátová sluchátka – například jako jsou Galaxy Buds – najdou si i sluchátka s kabelem své příznivce. Model Level U 2 má navíc potenciál si vydobýt jistou popularitu nejenom díky své nízké ceně, ale také díky relativně slušné výdrží baterie. Nechme se překvapit, zda dorazí také k nám.

Dnes nejčtenější

Další články