Zavřít reklamu

Další měsíc je opět tu, a společnost Samsung opět vynakládá své síly na to, aby majitelům svých chytrých mobilních telefonů zajistila prostřednictvím aktualizací softwaru maximální bezpečí a soukromí. Letošní listopadová bezpečnostní aktualizace se postupně šíří mezi příslušné smartphony od Samsungu – tentokrát přišel na řadu Samsung Galaxy Note 9, respektive majitelé tohoto modelu v Evropě.

Zmíněná nová verze firmwaru nese označení N960FXXU6FTK1, a je určená pro Galaxy Note s označením SM-N960F. V době psaní tohoto článku byla aktualizace firmwaru dostupná zatím pouze v Německu, co nevidět by se ale jistě měla rozšířit i do dalších zemí v Evropě. Společnost Samsung zveřejnila podrobnosti o letošní listopadové aktualizaci softwaru již z kraje tohoto měsíce, tedy zhruba týden před tím, než ji začala distribuovat do svých skládacích smartphonů Galaxy Z Fold 2. Bezpečnostní záplata by podle vyjádření společnosti Samsung měla opravovat celkem pět kritických zranitelností v prostředí operačního systému Android, devětadvacet závažnějších hrozeb a jedenatřicet hrozeb středně závažného charakteru. Letošní listopadová aktualizace softwaru také nabízí opravu chyby u procesorů Exynos 990.

Vypadá to, že zmíněná aktualizace firmwaru nepřináší žádné další nové funkce, a omezuje se pouze na opravy výše uvedených chyb. Majitelé smartphonů Samsung Galaxy Note 9 si mohou dostupnost zmíněné aktualizace ověřit v nastavení svých telefonů v sekci aktualizací softwaru.

Související články

Dnes nejčtenější

.