Zavřít reklamu

Samsung začal vydávat update s uživatelskou nadstavbou One UI 2.5 na další populární telefon střední třídy Galaxy M31s (minulý týden dorazil na Galaxy M21). Součástí aktualizace je nejnovější – tedy listopadový – bezpečnostní patch.

Nový update nese firmwarovou verzi M317FXXU2BTK1, má necelých 750 MB a v tuto chvíli jej dostávají uživatelé Galaxy M31s v Indii, Rusku a na Ukrajině. Jako vždy by se měl v brzké době rozšířit do dalších zemí.

Aktualizace s v tuto chvíli nejnovější verzí nadstavby (verze 3.0 je zatím ve fázi bety) přináší mimo jiné vylepšenou aplikaci Samsung Keyboard (nově je tu podpora rozdělení klávesnice na šířku a funkce hledání na YouTube), podporu samolepek Bitmoji na always-on displeji, vylepšení fotoaparátu (možnost zvolit si délku nahrávání v režimu Single Take apod.) nebo nové SOS zprávy.

Součástí aktualizace je přídavek, který uživatelskou zkušenost s One UI posune na ještě vyšší úroveň. Je jím sada funkcí Alt Z Life pro lepší ochranu soukromí, která předtím debutovala na telefonech Galaxy A51 a Galaxy A71 a která zahrnuje tři funkce – první je Content Suggestions, která používá AI k inteligentnímu rozpoznávání a doporučování fotografií, jež by uživatel mohl chtít uchovávat jako soukromé, přičemž mu umožní je okamžitě přesunout do soukromé galerie. Druhou je Quick Switch, umožňující okamžité přepínání mezi „normálním“ a soukromým režimem. A třetí součástí sady je aplikace Secure Folder, která slouží k bezpečnému ukládání soukromého obsahu (nejen fotografií, ale i videí, souborů, aplikací a jiných citlivých dat).

Související články

Dnes nejčtenější