Zavřít reklamu

Samsung posiluje partnerství s Googlem na firemním poli – technologický obr včera oznámil, že se připojuje k jeho programu Android Enterprise Recommended. Cílem je ještě více zlepšit bezpečnost podnikových zákazníků a zvýšit jejich provozní efektivitu.

Program Android Enterprise Recommended debutoval začátkem roku 2018 s cílem poskytnout firmám mobilní technologie pro jejich byznysové operace. Program má přísný seznam požadavků a Google před udělením souhlasu každé zařízení důkladně testuje.

Samsung podle KC Choie, výkonného viceprezidenta a šéfa divize Global Mobile B2B, nejenže splnil hardwarové a softwarové požadavky Googlu pro podnikový segment, ale dokonce je překročil.

Google umožňuje připojit se k jeho programu jen vybraným zařízením, a pokud jde o portfolio Samsungu, týká se to jak běžných, tak odolných zařízení. Podle něj budou do programu přidána vybraná zařízení Galaxy běžící na Androidu 11 a vyšším spolu s telefony stávajících řad jako Galaxy S20 a Galaxy Note 20.

Do programu se také dostanou tablety řady Galaxy Tab S7 a odolný smartphone XCover Pro. Google tvrdí, že Samsung je již mnoho let klíčovým hráčem v podnikové sféře a těší se, že bude moci firmám doporučovat nové telefony a tablety Galaxy. Ještě dodejme, že Samsung má ve firemním segmentu vlastní bezpečnostní platformu s názvem Samsung KNOX.

Dnes nejčtenější

Další články