Zavřít reklamu

Ještě před vydáním updatu s nadstavbou One UI 3.0 aktualizoval Samsung aplikaci Samsung Music. Nová aktualizace přináší možnost přidávat k albům obrázky, kompatibilitu se systémem Android 11 i opravy chyb. Dostupný je nyní jak v obchodě Galaxy Store, tak Google Play.

Update aplikaci Samsung Music aktualizuje na verzi 16.2.23.14. Oficiální poznámky k vydání se zmiňují o možnosti přidávat obrázky k albům i playlistům, podpoře systému Android 11 a uživatelské nadstavby One UI 3.0 a opravě bugů.

Nejzajímavější novinkou je zcela jistě možnost nastavit si obrázky k albům a playlistům. Uživatel si může vybrat obrázek z aplikace Galerie nebo fotoaparátu a v případě potřeby jej oříznout na čtvercový formát.

Když si uživatel nastaví určitou skladbu jako vyzváněcí tón, aplikace mu nově nabídne možnost vybrat si výchozí bod vyzvánění. Kromě toho přináší i možnost, kdy se uživatel může rozhodnout, jestli přehrávání mohou spustit externí zařízení.

Technologický obr dříve předinstalovával Samsung Music na svých smartphonech a tabletech, v současnosti to však už neplatí. Ti, kteří chtějí aplikaci používat, si ji mohou nainstalovat z obchodů Galaxy Store nebo Google Play. Jde o výkonný mediální přehrávač, který podporuje hudební formáty MP3, WMA, AAC, FLAC a další. Hudbu třídí podle alb, umělců, skladatelů, složky, žánru a titulu. Obsahuje také záložku Spotify, kde uživatel může vidět nejlepší alba a umělce.

Dnes nejčtenější

.