Zavřít reklamu

Uživatelská nadstavba Samsungu One UI 2.5 debutovala na telefonech Galaxy Note 20, Galaxy Z Fold 2 a Galaxy Z Flip 5G a od té doby ji Samsung vydal na řadu dalších zařízení Galaxy. Nyní ji začal dostávat i populární smartphone střední třídy Galaxy M21. A to jen měsíc a něco poté, co obdržel verzi 2.1.

Aktualizaci s One UI 2.5 v tuto chvíli dostávají uživatelé v Indii. Má velikost zhruba 650 MB a nese firmwarovou verzi M215FXXU2ATJ5. Součástí updatu je říjnový bezpečnostní patch, který opravuje 21 exploitů nalezených v softwaru Samsungu. (Zajímavé je, že Galaxy M21 místo toho nedostal nejnovější – listopadový – bezpečnostní patch, který technologický obr začal vydávat již koncem října.)

Update s aktuálně nejnovější verzí nadstavby mimo jiné přináší podporu funkce rozdělení klávesnice v režimu na šířku, podporu samolepek Bitmoji na always-on displeji, vylepšené funkce fotoaparátu (například možnost vybrat si délku nahrávání v módu Single Take) nebo možnost posílat vybraným kontaktům každých 30 minut po dobu 24 hodin SOS zprávy. Kromě toho činí kompatibilním launchery třetích stran s navigačními gesty uživatelského rozhraní Androidu 10.

V tuto chvíli není jasné, kdy se aktualizace dostane na další trhy. Její dostupnost si však můžete zkontrolovat známým způsobem – otevřením Nastavení, vybráním možnosti Aktualizace softwaru a klepnutím na volbu Stáhnout a nainstalovat.

Související články

Dnes nejčtenější

.