Zavřít reklamu

Samsung konečně oficiálně odhalil variantu Galaxy Z Fold 2 určenou pro čínský trh. Telefon W21 5G se ovšem od klasického modelu skládacího telefonu nebude lišit pouze jménem. Obě verze lze od sebe snadno rozeznat na první pohled, avšak uvnitř se neliší, upravený vzhled doplní i zvýšená velikost čínského modelu a jeho přibližně o polovinu vyšší cena.

Za zlatavé W21 5G zaplatí zájemci v Číně 19 999 čínských jüanů, v době psaní článku v přepočtu přibližně 68 400 korun. Jde tedy o dost drastické zvýšení prodejní ceny. U nás se Galaxy Z Fold 2 dá sehnat od nějakých 45 tisíc korun. Společně se zařízením dostanou zákazníci v balení rychlou nabíječku a drátová sluchátka od AKG. V srdci přístroje tepe procesor Snapdragon 865+ doplněný o 12 GB operační paměti a úložné místo o velikosti 512 GB.

I přes zvýšenou cenu se ovšem W21 5G v Číně zatím prodává jako housky. Samsung oznámil, že k předobjednání už nejsou žádné kusy. Není zatím ale úplně jasné, jak moc velký úspěch to pro korejského výrobce je, nevíme totiž, kolik přístrojů tímto způsobem nabízel. W21 5G se do čínských obchodů dostane 27. listopadu, o týden později dorazí k lidem, co jsi ho předobjednali. Na jiné než čínské trhy se telefon s největší pravděpodobností nedostane. Jako další z řady skládacích telefonů k nám od Samsungu tak dorazí zřejmě až třetí Z Fold.

Související články

Dnes nejčtenější