Zavřít reklamu

To, že se jednotlivé modely smartphonů od sebe vzájemně v různých regionech světa trochu liší, není ničím neobvyklým. Někdy se ale mohou lišit opravdu výrazně. To je i případ smartphonu Samsung W21 5G. Jedná se o verzi Samsungu Galaxy Z Fold 2, kterou společnost Samsung vydala exkluzivně pro Čínu. Standardnímu modelu se ale tato novinka příliš mnoho nepodobá.

Když si ve fotogalerii tohoto článku prohlédnete srovnávací snímky standardní verze Samsungu Galaxy Z Fold 2 a čínského Samsungu W21 5G, na první pohled si jistě všimnete rozdílu ve velikosti obou modelů. Samsung W21 5G má podle fotografií o něco širší rámečky, ale také rozměrnější displeje, a to jak vnitřní, tak i vnější. Podle údajů v certifikaci TENAA má displej nově představené čínské verze Samsungu Galaxy Z Fold 2 úhlopříčku 7,6 palce. Rozdílů si můžete všimnout také v jeho finiši, který je o poznání lesklejší. Samsung W21 5G je také vybavený odlišným kloubem.

Zmíněná novinka je dále opatřená Super AMOLED Infinity-O displeji (vnějším i vnitřním). Vnitřní displej nabízí obnovovací frekvenci 120Hz a rozlišení QHD+, zatímco vnější displej se vyznačuje obnovovací frekvencí 60Hz a rozlišením HD+. Samsung W21 5G je osazen procesorem Snapdragon 865+ a nabízí 12GB RAM, 512GB interního úložiště, a běží na něm operační systém Android 10 s grafickou nadstavbou One UI 2.5. K dostání bude pouze v lesklé zlaté barvě. Smartphone by měl být vybaven trojitým zadním 12MP fotoaparátem a dvojitým 10MP předním fotoaparátem. Na jeho boční straně se bude nacházet čtečka otisků prstů, W21 5G bude dále vybaven stereo reproduktory, funkcí Samsung Pay, baterii s kapacitou 4500 mAh a podporou rychlého a bezdrátového nabíjení.

Související články

Dnes nejčtenější