Zavřít reklamu

Před časem jsme vás na stránkách Samsung magazínu informovali o smartphonu Galaxy Z Fold 2 5G v exkluzivní limitované edici Thom Browne. Tato limitované edice ale není jedinou specialitou, kterou si mohou zákazníci Samsungu zakoupit. Firma totiž tento týden představila další – opět limitovanou – edici své nejnovější vlajkové lodě mezi skládacími smartphony. Samsung Galaxy Z Fold v edici Aston Martin Racing bude vydán pouze v počtu 777 kusů, a jeho prodej bude zahájen 11. listopadu.

Název limitované edice skládacího smartphonu od Samsungu může možná na první pohled být trochu matoucí. Design se totiž nechal inspirovat závodním týmem BSEM Asia Sonic Racing, který se v loňském roce umístil „na bedně“ právě s dvojicí závodních vozů Aston Martin V8 Vantage GT4. K designu je dále třeba poznamenat, že se tentokrát vztahuje na prodejní balení, nikoliv na zařízení samotné. Součástí balení limitované edice bude kromě smartphonu Samsung Galaxy Z Fold 2 Aston Martin 512GB navíc ještě luxusní kožené pouzdro, chytré hodinky Galaxy Watch 3, značkové triko, čepice a křišťálová ID karta.

Zákazníci budou mít na výběr ze dvou barevných variant smartphonu a chytrých hodinek, barva pouzdra bude ale podle všeho vybírána náhodně. Cena limitovaného balíčku Samsung Galaxy Z Fold 2 Aston Martin Racing Edition bude činit v přepočtu zhruba 74 tisíc korun, což je méně, než kolik stál zmiňovaný Samsung Galaxy Z Fold 2 v limitované edici Thom Browne.

Dnes nejčtenější

.