Zavřít reklamu

Počátkem tohoto týdne představila společnost Samsung na své akci Unpacked Part 2 nový slibovaný Galaxy Z Fold 2. Kromě standardních verzí je tento skládací smartphone ve vybraných regionech k dostání také jako speciální edice Thom Browne Edition. Limitovaná kolekce slaví u zákazníků velké úspěchy, a například v Thajsku byla vyprodána prakticky přes noc.

Samsung Galaxy Z Fold 2 Thom Browne Edition byl představen spolu se standardním modelem, a předobjednávky obou verzí tohoto smartphonu byly zahájeny již počátkem tohoto týdne. Limitovaná edice Galaxy Z Fold 2 Thom Browne Edition je k dostání pouze v sedmi zemích světa včetně Thajska, a právě Thajsko zaznamenalo nejvyšší poptávku po této variantě. Thajská pobočka společnosti Samsung vydala v této souvislosti oznámení, podle kterého byl Galaxy Z Fold 2 Thom Browne Edition v rámci předobjednávek vyprodán přes noc. Skladové zásoby tohoto zařízení jsou v současné chvíli zcela na nule, a s největší pravděpodobností nebudou již doplněny.

Společnost Samsung na akci Unpacked Part 2 potvrdila, že měla v plánu vyrobit a prodat pouze pět tisíc kusů smartphonů této limitované edice, přičemž toto číslo platí pro všechny regiony, kde bude Galaxy Z Fold 2 Thom Browne Edition k dispozici. Cena zařízení činí v přepočtu zhruba 76,5 tisíce korun, a balení obsahuje kromě samotného smartphonu také hodinky Galaxy Watch 3, sluchátka Galaxy Buds Live a další doplňky.

Související články

Dnes nejčtenější

.