Zavřít reklamu

Nová uživatelská nadstavba Samsungu One UI 3.0 je evidentně čím dál blíže vydání širšímu publiku – technologický obr právě začal na telefony řady Galaxy S20 vydávat firmwarový update s její třetí betaverzí. V tuto chvíli jej dostávají uživatelé v Německu.

Changelog k novému updatu je jako obvykle nekonkrétní a zmiňuje se o obvyklých vylepšeních fotoaparátu a stability. Součástí aktualizace je nicméně listopadový bezpečnostní patch, který před několika dny debutoval na ohebném telefonu Galaxy Z Fold 2.

Jako obvykle je nejnovější bezpečnostní patch uvolňován bez poznámek k vydání (podle všeho je to hlavně z bezpečnostních důvodů), Samsung je však velmi pravděpodobně zveřejní v následujících týdnech. Vydání nové aktualizace také naznačuje, že listopadový bezpečnostní patch je připraven na to být nasazen veřejně na více smartphonů běžících na jiném firmwaru než beta (kromě Foldu 2 jej začaly dostávat už také telefony Galaxy XCover Pro a Galaxy A2 Core).

Update s třetí betaverzí One UI 3.0 nese firmwarovou verzi G98xxXXU5ZTJN a má necelých 650 MB. Pokud jste účastníkem beta programu nové nadstavby, vlastníte Galaxy S20, Galaxy S20+ nebo Galaxy S20 Ultra a nacházíte se v Německu, aktualizaci si můžete stáhnout otevřením Nastavení, vybráním možnosti Aktualizace softwaru a klepnutím na volbu Stáhnout a nainstalovat.

Související články

Dnes nejčtenější

.