Zavřít reklamu

Společnost Samsung neustále pracuje na dalších a dalších změnách – a výjimku v tomto směru netvoří ani její Galaxy Store. Jihokorejský gigant vydal v průběhu tohoto týdne oficiální prohlášení, ve kterém oznámil, že se uživatelské rozhraní jeho online obchodu s aplikacemi a dalším obsahem v brzké době dočká jistých změn. Těmito změnami chce Samsung podle všeho vyjít vstříc zejména hráčům.

Prohlášení, ve kterém společnost Samsung oznamuje zmíněné změny, působí zároveň také jako reklama na populární hru Fortnite a na Xbox Game Pass. Firma v něm uvádí, že se chystá udělat z Galaxy Storu cíl pro hráče mobilních verzí různých her. Přepracovaný Galaxy Store má sloužit jak ostříleným, tak i příležitostným hráčům, a má jim pomoci s objevením nových herních zážitků i s využitím unikátních benefitů, určených exkluzivně právě pro zákazníky Galaxy Storu.

Samsung chce novým pojetím svého online obchodu vyjít vstříc všem hráčům bez ohledu na preference, četnost hraní nebo zkušenosti, a všem chce nabídnout stejnou míru inspirace, odměn, exkluzivních herních titulů a dalších benefitů. Důležitou součástí nově přepracovaného Galaxy Storu mají být i doporučení nových her. Hlavní obrazovka nového Galaxy Storu bude nově sestávat pouze z dvou panelů – hry a aplikace. Společnost Samsung ve svém prohlášení uvádí, že zatímco panel her bude sloužit k procházení exkluzivních ukázek, promoakcí a odměn, panel s aplikacemi bude sloužit především k získání obsahu, který uživatele propojí se zbytkem Galaxy ekosystému. Přepracovaný Galaxy Store s nově upraveným uživatelským rozhraním by se měl v následujících dnech postupně rozšířit mezi všechny uživatele po celém světě.

Dnes nejčtenější

.