Zavřít reklamu

Nová uživatelská nadstavba Samsungu One UI 2.5 debutovala v srpnu na telefonech nové vlajkové řady Galaxy Note 20 a prostřednictvím softwarových aktualizací se postupně rozšířila na další zařízení. Nyní ji technologický obr – poněkud překvapivě – začal vydávat na smartphone Galaxy A70s. Překvapivě proto, že mimo Indii nespatřil světlo světa na příliš mnoha trzích.

Poslední update pro Galaxy A70s nese označení A707FDDU3BTH4, má přibližně 1,6 GB a jeho součástí je říjnový bezpečnostní patch. Vydání této aktualizace může naznačovat, že se jí v blízké budoucnosti dočkají i telefony Galaxy A50, Galaxy A50s a Galaxy A70.

Uživatelská zkušenost s nadstavbou každopádně nebude pro majitele Galaxy A70s úplně stejná jako u nejnovějších vlajkových lodí Samsungu, jelikož verze pro tento telefon postrádá některé funkce, například ovládání rychlosti závěrky v režimu Pro v aplikaci fotoaparátu.

Aktualizace by nicméně měla obsahovat většinu vylepšení, které One UI 2.5 přináší, jako například nové nástroje na monitorování Wi-Fi připojení, nové funkce aplikace Samsung Keyboard (konkrétně vyhledávání na YouTube a rozdělení klávesnice v režimu na šířku), podpora samolepek Bitmoji na always-on displeji nebo možnost posílat vybranému kontaktu každých 30 minut po dobu 24 hodin SOS zprávu s polohou telefonu.

Update v tuto chvíli dostávají uživatelé v Indii, na další trhy by měl zamířit v následujících dnech.

Dnes nejčtenější

.