Zavřít reklamu

Stejně jako si řada společností oblíbila vánoční reklamy, těší se poměrně velké oblibě také halloweenské reklamy. S reklamním spotem tohoto typu se v letošním roce vytasila také společnost Samsung. Zmíněná reklama má za cíl propagovat platformu SmartThings. V našich krajích se Halloween neslaví, ve Spojených státech je ale velmi populární, a jeho oslavy jsou spojené kromě jiného také se světelnou a jinou výzdobou bytů, domů, zahrad, příjezdových cest a dalších prostor.

Právě halloweenskou výzdobu a efekty využívá reklama od Samsungu k tomu, aby spotřebitelům náležitě předvedla, co všechno se dá v rámci chytré domácnosti ve spolupráci s platformou SmartThings dělat. Videoklip začíná zpočátku nevinně, a to záběry, jak za bílého dne probíhá příprava na halloweenskou výzdobu. Můžeme sledovat nejen instalaci osvětlení a dekorací, ale také to, jak probíhá nastavení všech potřebných efektů a časování spínačů. O chvíli později začínají na místo přicházet první hosté, kteří se kochají výzdobou a světly. Strašidelné záběry se střídají s těmi zábavnými, a publikum nevychází z úžasu. Následuje finální efekt, který je opravdu působivý, a v závěru klipu vidíme už jen záběr na logo platformy SmartThings.

Aplikace SmartThings umožňuje uživatelům snazší a efektivnější správu prvků chytré domácnosti. S pomocí SmartThings je možné nejen ovládat chytrou domácnost na dálku, ale také nastavovat nejrůznější automatizace a úlohy. SmartThings skvěle funguje také ve spolupráci s hlasovými asistenty.

Dnes nejčtenější

.