Zavřít reklamu

Různé indicie z posledních týdnů naznačovaly, že příští telefon Samsungu pro nejnižší třídu se bude jmenovat Galaxy A02 nebo Galaxy M02, a nějakou dobu to dokonce vypadalo, že půjde o dva samostatné modely. Nyní se zdá, že telefon ponese definitivní název Galaxy A02s – alespoň tedy podle certifikace thajského telekomunikačního úřadu NTBC.

Telefon je v certifikačním dokumentu NTBC uváděn pod modelovým číslem SM-A025F/DS a lze z něj vyčíst také to, že bude podporovat funkci Dual SIM (proto ono „DS“ v modelovém označení), že poběží na systému Android 10 a že dostane do vínku 3 GB operační paměti.

Smartphone podle dosavadních neoficiálních zpráv poběží na více než tři roky starém čipsetu Snapdragon 450 a je pravděpodobné, že bude mít minimálně 32 GB operační paměti. Zařízení se nyní také objevilo v benchmarku Geekbench 4, kde v testu jedno jádra získalo 756 bodů a vícejádrovém 3934 bodů (ještě dříve se objevilo v Geekbenchi 5, kde dosáhlo 128 a 486 bodů).

Telefon se bude pravděpodobně prodávat za cenu okolo 110 eur (v přepočtu přibližně 3 tisíce korun) a bude dostupný na všech hlavních trzích světa. V tuto chvíli každopádně není jasné, kdy jej Samsung uvede na scénu.

Související články

Dnes nejčtenější

.