Zavřít reklamu

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2 pomalu dostávají nový update, který do časoměřiče pro sportovce přinese jednu z nejlepších funkcí Galaxy Watch 3. Tím je hlasové navádění, které značně vylepší jakékoli cvičení. K využití funkce budete sice potřebovat pár bezdrátových sluchátek, ty ale už zřejmě má dost velké množství aktivních lidí. S novou funkcí bude pro majitele hodinek mnohem snažší dosáhnout svých sportovních cílů. Kromě toho najde hlasové navádění využití i při sledování různých biometrických údajů. Samsung přináší novou funkci zcela zdarma jako součást nového updatu s označením R820XXU1CTJ5, který je zatím dostupný pouze pro uživatele v Jižní Korei. Svou cestu si ale brzy najde i do ostatních zemí na světě.

 

O sportovní hodinky se Samsung poslední dobou hezky stará. Galaxy Watch Active 2 obdržely velký update i v minulém měsíci, kdy k majitelům dorazily novinky, které také jako první firma představila u Galaxy Watch 3. Mezi nimi nechyběla detekce pádu, měření rychlosti spotřeby kyslíku a vylepšené možnosti připojení.

Samsung Galaxy Watch Active 2 se prodávají od září minulého roku. Hodinky jsou dostupné v rozměrech 40 a 44 mm s AMOLED displeji o úhlopříčce 1,2 a 1,4 palce. Kromě již zmíněných funkcí disponují i odolností s armádní certifikací a vychýtávkami jako měření hladiny stresu, zabudovaným EKG nebo značně vylepšeným monitorigem spánkového režimu.

Související články

Dnes nejčtenější

.