Zavřít reklamu

Divize Samsungu Samsung Display nyní může dodávat americkým federálním agenturám své LED obrazovky. Jihokorejský technologický gigant včera oznámil, že tři řady jeho LED displejů nyní splňují přísné požadavky federální vlády a jejích agentur.

Viceprezident marketingového oddělení společnosti Samsung Electronics America Mark Quiroz v oficiálním prohlášení uvedl, že nejnovější vývoj událostí představuje „další příklad odhodlání Samsungu poskytovat spolehlivé a bezpečné technologie federální vládě a jejím agenturám“. Společnost americkým vládním agenturám již dříve dodala jiné produkty, například speciální verzi smartphonové vlajkové lodě Galaxy S20 s názvem Galaxy S20 Tactical Edition, vydanou letos v létě.

Samsung Display nyní americkým federálním agenturám nabízí řady displejů Samsung IF, IE a IW LED. První zmíněná řada zahrnuje LED displeje s technologií Direct-View a podporou standardu HDR, druhá nabízí většinu stejných funkcí jako první a přidává k tomu možnost orientace na výšku a na šířku.

Řada IW je nejšpičkovější a technologicky nejpokročilejší a zahrnuje sadu modulárních bezrámečkových microLED displejů. V podstatě jde o televizor The Wall designově přepracovaný pro federální agentury. Všechny tři řady LED displejů splňují přísné požadavky agentur na kvalitu, spolehlivost a bezpečnost, tak jak to předepisuje federální zákon Trade Agreement Act.

Související články

Dnes nejčtenější

.