Zavřít reklamu

Společnost Microsoft před dvěma měsíci oznámila, že má v plánu opět o něco více rozšířit své partnerství s firmou Samsung. V rámci tohoto partnerství má mimo jiné docházet k intenzivnější a hlubší integraci vybraných služeb společnosti Microsoft s produkty, službami a aplikacemi od Samsungu. Data aplikací Samsung Notes a Samsung Reminders budou v rámci spolupráce obou firem nyní synchronizována s aplikacemi OneNote, Outlook a ToDo. Uživatelé si mohou možnosti synchronizace vyzkoušet již teď.

Na diskuzním serveru Reddit se začínají objevovat první ohlasy uživatelů na zmíněnou funkci synchronizace. Diskutující vesměs uvádějí, že si začali synchronizace napříč danými aplikacemi všímat poté, co na svých smartphonech a tabletech aktualizovali aplikaci Samsung Reminders na nejnovější verzi. Tato verze nese označení 11.6.01.1000, synchronizace je podle dostupných zpráv k dispozici u majitelů chytrých mobilních zařízení produktové řady Galaxy. Zmínka o možnosti synchronizace se nachází také v changelogu – je zde zmíněna konkrétně synchronizace s betaverzí aplikace ToDo od Microsoftu.

Poté, co uživatelé spustí novou verzí aplikace Samsung Reminders, se jim po spuštění aplikace objeví upozornění na možnost synchronizace. Poté se stačí už jen přihlásit k funkčnímu Microsoft účtu a udělit aplikacím příslušná oprávnění. V současné chvíli je k dispozici možnost synchronizace pouze jednoho jediného seznamu z aplikace Microsoft ToDo List. Bohužel není (zatím) možné synchronizovat obrázkové připomínky. V dohledné době by uživatelé měli také získat možnost synchronizace úkolů s aplikacemi Outlook a Microsoft Teams. Někteří uživatelé také hlásí, že získali také možnost vzájemné synchronizace mezi aplikacemi Microsoft OneNote a Samsung Notes.

Související články

Dnes nejčtenější