Zavřít reklamu

Tvůrci YouTube videí svůj obsah často upravují a spravují nejenom na počítači, ale také na chytrých zařízeních s operačním systémem Android. Pro tyto účely slouží aplikace YouTube Studio, která si mezi uživateli získala natolik velikou oblibu, že počet jejích stažení v online obchodě Google Play Store dosáhl úctyhodného milníku 100 milionů.

Funkce YouTube Studio je jistě důvěrně známá všem, kteří se svým youtubovým kanálem pracují klasicky na počítači. V rámci příslušné aplikace mohou nejen spravovat sdílení a zveřejňování svých videí, ale získají také základní informace o svém kanále a obsahu, jako je třeba počet zhlédnutí, zisky prostřednictvím AdSense, změny v počtu a složení odběratelů, ale mohou také zobrazovat komentáře ke svému obsahu a odpovídat na ně. YouTube Studio ve verzi pro chytré mobilní telefony s operačním systémem Android nemá podle svých tvůrců v žádném případě plnohodnotně nahrazovat svou desktopovou verzi, i tak ale nabízí dostatek funkcí, a u kompatibilních smartphonů funguje i v celosystémovém tmavém režimu. V případě smartphonů značky Samsung se jedná o všechny modely s operačním systémem Android 9 Pie a novější.

Většina tvůrců využívá Android verzi aplikace YouTube Studio na svých telefonech značky Samsung pro rychlou správu svého YouTube kanálu, pro některé uživatele je ale aplikace dokonce často jediným pracovním nástrojem v tomto směru. Počet 100 milionů stažení svědčí o tom, že se jedná o skutečně užitečnou a efektivní aplikaci, a uživatelé se k ní vyjadřují pozitivně také ve svých komentářích. Někteří tvůrci dokonce tvrdí, že dávají přednost aplikaci YouTube Studio pro Android před vylepšenou verzí tohoto nástroje v prostředí pro webové prohlížeče.

  • Aplikaci YouTube Studio pro Android můžete bezplatně stáhnout zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.