Zavřít reklamu

Minulý týden certifikační dokumenty norské společnosti odhalily, že Samsung chystá dva smartphony nejnižší třídy – Galaxy A02 a M02. Jejich Bluetooth certifikace ze včerejška naznačily, že by se mohlo ve skutečnosti jednat o jediný telefon s odlišnými marketingovými názvy. A nyní přes populární benchmark Geekbench pronikly do éteru jeho hardwarové specifikace.

Telefon s označením SM-M025F (Galaxy M02) podle výpisu Geekbenche pohání blíže nespecifikovaný čipset od Qualcommu taktovaný na frekvenci 1,8 GHz (spekulace hovoří o Snapdragonu 450), který doplňují 3 GB operační paměti. Lze očekávat, že vnitřní paměť bude mít velikost alespoň 32 GB. Softwarově je zařízení postaveno na Androidu 10.

O Galaxy M02 toho v tuto chvíli není známo více, nicméně je možné předpokládat, že bude mít lepší specifikace než telefon Galaxy M01s, který byl před několika měsíci uveden na trh v Indii. Nabídl displej typu LCD s úhlopříčkou 6,2 palců, čip Snapdragon 439, 3 GB operační paměti, 32 GB vnitřní paměti, duální fotoaparát s rozlišením 13 a 2 MPx, 8MPx selfie kamerku a baterii s kapacitou 4000 mAh.

Pokud jde o samotný výsledek benchmarku, Galaxy M02 získal v testu jednoho jádra 128 bodů a ve vícejádrovém 486 bodů.

Související články

Dnes nejčtenější

.