Zavřít reklamu

Dlouho před představením letošní vlajkové lodě konkurenčního výrobce elektroniky – Applu, se spekulovalo, že zákazníci již nenajdou v balení nových iPhonů nabíjecí adaptér, tyto spekulace se nakonec ukázaly jako pravdivé. Na online odhalení iPhonů 12 se Apple pochlubil, že se zbavuje nabíječek v balení iPhonů 12. Nabíjecí adaptéry však na webu Applu zmizely, z popisu balení u všech starších iPhonů. Svůj kontroverzní krok vysvětlil tím, že se snaží snížit uhlíkovou stopu svých produktů. Reakce Samsungu na sebe nenechala dlouho čekat.

Jak můžete vidět v galerii článku, zveřejnil Samsung na svém facebookovém účtu příspěvek zobrazující nabíječku k jeho smartphonům se slovy „Included with your Galaxy„, což můžeme volně přeložit jak „Součástí vašeho Galaxy„. Jihokorejský technologický gigant tak dává svým zákazníkům jasně najevo, že u jeho smartphonů mohou počítat v balení i s nabíjecím adaptérem. V popisku příspěvku pak Samsung dodává: „Vaše Galaxy vám dá to, co hledáte. Od toho nejzákladnějšího, jako je nabíječka, až po nejlepší fotoaparát, baterii, výkon, paměť a dokonce 120Hz obrazovku.

Společnost z Jižní Koreji si neodpustila ani vtípek týkající se podpory 5G. iPhony 12 jsou totiž prvními zařízeními Applu, které podporují sítě páté generace. Samsung zařadil do své nabídky 5G telefon už minulý rok, byl jím Galaxy S10 5G. Na twitterovém účtu @SamsungMobileUS se objevil hned v den odhalení letošních iPhonů příspěvek ve znění: „Some people are just saying hi to speed now, we’ve been friends for a while. Get your Galaxy 5G device now.„, v překladu: „Někteří lidé právě teď říkají rychlosti ahoj, my už jsme (s rychlostí) nějakou dobu přátelé. Získejte své Galaxy 5G zařízení nyní.

Můžeme jen doufat, že se Samsung neuchýlí ke stejnému kroku jako Apple tak, jak se již několikrát stalo – při odstranění sluchátek z balení (zatím jen u Galaxy S20 FE) nebo odstranění 3,5mm jacku z některých svých smartphonů. Jaký máte názor na tyto žabomyší války vy? Podělte se s námi v komentářích.

Dnes nejčtenější

.