Zavřít reklamu

Viděli jste exkluzivní živé tapety na nové vlajkové lodi Googlu Pixel 5 a mrzelo vás, že je nemůžete mít ve svém telefonu? Pak pro vás máme dobrou zprávu, díky vývojáři webu XDA Developers Pranavu Pandeymu je nyní možné si je stáhnout na většinu androidových smartphonů.

Stáhnout si lze dvě živé tapety, přičemž každá má čtyři různé varianty. Jedna z nich se nazývá Moving Shadows a je abstraktnější – obsahuje různé barevné předměty, jejichž stíny se s postupem dne mění. Druhá tapeta nese název Stepping Stones a figuruje v ní kamenná plastika složená z více částí, která se s nakloněním telefonu viklá.

Tapety by měly fungovat na smartphonech s Androidem 7.0 Nougat a vyšší, má to však několik háčků. Za prvé – aby bylo dosaženo této kompatibility, standardní sada tapet nezmění barvu vašeho systémového rozhraní. Za druhé – nemusejí se správně zobrazovat na always-on displeji (kvůli „defaultně“ vypnutému režimu Ambient Mode). A za třetí – vývojář tapety testoval pouze na jednom telefonu – Xperii Z5, takže stoprocentní záruka, že budou fungovat i na vašem, zde není.

Tapety je možné si stáhnout zde, případně si odsud můžete stáhnout jejich „neživou“ verzi.

Související články

Dnes nejčtenější

.