Zavřít reklamu

Telefon Samsung Galaxy Note 10 Lite začal v Evropě dostávat aktualizaci s říjnovým bezpečnostním patchem. Samsung jej vydává přesně deset dní poté, co jej začal vypouštět na „plnohodnotné“ modely Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10+.

Nejnovější firmwarový update obsahující říjnový bezpečnostní patch je nyní dostupný pro Galaxy Note Lite ve Španělsku. Podle všeho není v tuto chvíli dostupný nikde jinde (ani v Německu, kde se bezpečnostní patche Samsungu na jeho vlajkových lodích objevují zpravidla jako první), avšak jako vždy se rozšíří do dalších zemí dříve nebo později.

Nová firmwarová aktualizace pro Galaxy Note 10 Lite nese verzi N770FXXU6CTJ2 a v tuto chvíli není jasné, jestli kromě nejnovějšího bezpečnostního patche přináší nějaké nové funkce. Ale i kdyby žádné nepřinášela, již samotný říjnový patch je více než vítaným přídavkem. Řeší totiž 21 zranitelností nalezených v softwaru Samsungu, z nichž jedna mohla být zneužita k získání nepovoleného přístupu k obsahu na SD kartách a v aplikaci Secure Folder.

Dnes nejčtenější

.