Zavřít reklamu

Nejen v Indii populární budgetové smartphony Samsung Galaxy M21 a M31 začaly dostávat aktualizaci přinášející některé fotografické funkce nabízené uživatelskou nadstavbou One UI 2.1. Konkrétně jde o funkce My Filter, Single Take a Night Hyperlapse.

Pro připomenutí – první zmíněná funkce uživateli umožňuje vytvářet vlastní filtry s barvami a stylem pro budoucí snímky, druhá použít tlačítko závěrky k zachycení série snímků a videí a třetí točit časosběrná (hyperlapse) videa za zhoršených světelných podmínek. Kromě toho je nyní součástí aplikace fotoaparátu modelu M31 režim Pro (v nejnovější verzi).

Výkonnější model nyní také uživateli ukáže čas, který zbývá do úplného nabití baterie. Jihokorejský technologický kolos též u obou modelů vylepšil celkovou stabilitu, zlepšil výkon a opravil některé chyby (jaké to konkrétně jsou, však „tradičně“ neuvádí). Pro někoho může být zklamáním, že součástí updatu nejsou další uživatelsky oblíbené funkce One UI 2.1, jako je Music Share nebo Quick Share.

Aktualizaci v tuto chvíli dostávají uživatelé v Indii, odkud by se následně měla rozšířit do zbytku světa. Její dostupnost můžete zkontrolovat manuálně, a to v Nastavení>Aktualizace software.

Dnes nejčtenější

.