Zavřít reklamu

Samsung začal minulý týden vypouštět do světa betaverzi své nové uživatelské nadstavby One UI 3.0. Jako první se k ní dostali uživatelé v Jižní Koreji. Předtím byla dostupná pouze vývojářům z Jižní Koreje a USA. Technologický gigant ji hodlá postupně vydávat v dalších zemích a jednou z nich je Německo, kam pro telefony řady Galaxy S20 dorazila právě dnes.

Již je známo, že beta One UI 3.0 zamíří také do USA, Velké Británie, Polska, Číny a Indie. Tyto země by ji měly dostat během následujících několika týdnů.

Aktualizace s betou zahrnuje nejnovější bezpečnostní patch pro měsíc říjen. Zatím byla vydána pouze pro telefony řady Galaxy S20, Samsung ji každopádně podle všeho rozšíří na modely řad Galaxy Note 20, Galaxy Galaxy S10 a Galaxy Note 10. Na to si však jejich uživatelé budou muset ještě nějakou dobu počkat.

Pokud náhodou pobýváte v Německu a máte telefon řady Galaxy S20, můžete se k betě přihlásit prostřednictvím aplikace Samsung Members. Stabilní verzi nadstavby by měl Samsung vydat (opět nejdříve na smartphony zmíněné řady) v prosinci.

Dnes nejčtenější

.