Zavřít reklamu

Samsung každý rok vypustí do světa desítky smartphonů a jeho produktové portfolio v této oblasti může být pro někoho již poněkud nepřehledné. Nyní společnost podle všeho pracuje na dvou dalších cenově dostupných smartphonech Galaxy – Galaxy A02 a Galaxy M02. Oba se pod těmito názvy objevily v certifikačních dokumentech, což znamená, že by měly být uvedeny na scénu již brzy.

Certifikace pro Galaxy A02 a Galaxy M02 byla nedávno objevena na webu norské společnosti Nemko AS, zabývající se testováním, kontrolou a certifikací produktů a systémů. Před pár týdny se první zmíněný telefon objevil i v databázi benchmarku Geekbench, která odhalila jeho možné hardwarové specifikace. Smartphone podle všeho pohání „nějaký“ Snapdragon určený pro nižší třídu (podle informace o jeho rychlosti by se mohlo jednat o Snapdragon 450), který doplňují 2 GB operační paměti a 32 GB vnitřní paměti.

Jiné zprávy naznačují, že oba telefony by mohly disponovat displejem typu LCD s úhlopříčkou 5,7 palců a rozlišením HD+, duálním fotoaparátem s rozlišením 13 a 2 MPx, 8MPx selfie kamerkou a baterií s kapacitou 3500 mAh.

Soudě podle možných specifikací by se smartphony mohly prodávat za cenu 150 dolarů i nižší.

Související články

Dnes nejčtenější

.