Zavřít reklamu

Někteří uživatelé na sociální síti Reddit nebo komunitních fórech Samsungu reportují problémy s displejem nedávno vydané „budgetové vlajkové lodi“ Galaxy S20 FE. Podle nich 6,5palcová Super AMOLED obrazovka například čas od času přestane reagovat na dotyk nebo jej zaznamená chybně, což vede k občasným trhaným animacím při skrolování.

Někteří uživatelé uvádějí, že nějakou dobu trvá, než se problém začne viditelně projevovat, protože se často náhodou vyřeší sám. U dalších uživatelů nicméně potíže došly tak daleko, že museli telefon restartovat, aby obrazovka začala opět fungovat tak, jak má.

V tuto chvíli není jasné, jak moc je problém rozšířený a jestli je možné jej vyřešit softwarovou aktualizací. Samsung se k němu zatím nevyjádřil.

Galaxy S20 FE, který je jinak pro jihokorejského technologického obra „trefou do černého“, každopádně není jeho jediným telefonem, u kterého byly zaznamenány potíže s displejem – na jaře začali někteří uživatelé hlásit problém s nazelenalou obrazovkou smartphonu Galaxy S20 Ultra (avšak jen ve verzi s čipem Exynos). Nakonec se ukázalo, že jej způsobila jedna z dubnových aktualizací, a Samsung jej opravil následným patchem.

Související články

Dnes nejčtenější