Zavřít reklamu

Uživatelé YouTube Premium si budou moci užívat další výhodu oproti uživatelům bez placeného předplatného. Google přesouvá svou strategii testování experimentálních „fičur“ z náhodného výběru všech uživatelů video služby a dobrovolných beta testerů k prémiové příležitosti, čekající za branou placeného přístupu. V prémiové sekci služby tak nově svítí kolonka se sekcí Labs.

stock-youtube-0195-0-0
Na osobních počítačích zatím Youtube Premium přístup k experimentálním funkcím neumožňuje.

V minulosti se z experimentů YouTube urodilo množství zajímavých vlastností aplikace. Jmenujme například přehrávání obrazu v obrazu na iOS. Nyní se všechny pokusy přesouvají pod hlavičku sekce Labs v YouTube Premium. A také současný výběr testovacích funkcí aplikace stojí za povšimnutí. Nyní Google zkouší přivést k životu funkce jako je sledování a hledání videa přímo na domovské obrazovce telefonu (zatím pouze pro iOS) nebo vyhledávání témat pomocí hlasu, které teď funguje pouze ve webové verzi aplikace.

Možnost testovat experimentální funkce vypadá jako příjemný bonus pro službu, která uživatelům za 179 korun měsíčně odstraňuje z nejpopulárnější video platformy na světě veškeré reklamy, umožňuje obsah stahovat do vlastního zařízení, nepřerušené přehrávání minimalizovat a v neposlední řadě umožňuje přístup k množství původních pořadů. Co na nové rozšíření služby říkate vy? Používáte YouTube Premium, nebo jste pouze využili příležitosti službu na měsíc vyzkoušet a dál ji nevyužíváte. Podělte se s námi o svůj názor v dikuzi pod článkem.

Související články

Dnes nejčtenější