Zavřít reklamu

Samsung v únoru představil smartphone Galaxy M31 a o pět měsíců později Galaxy M31s. Nyní indický Amazon odhalil, že populární budgetová řada se brzy rozroste o dalšího zástupce, který by měl nést jméno Galaxy M31 Prime.

Obchod na své propagační stránce s telefonem jméno Galaxy M31 Prime sice výslovně neuvádí a nazývá jej Galaxy M Prime, podle webu GSMArena se však o Galaxy M31 Prime zmiňuje zdrojový kód stránky.

Ať už se smartphone bude nazývat jakkoli, bude jej podle stránky pohánět čip Exynos 9611, kterému bude sekundovat 6 GB operační paměti a 64 nebo 128 GB rozšiřitelné vnitřní paměti. Měl by mít čtverný fotoaparát s rozlišením 64, 8, 5 a 5 MPx, přední kamerku s rozlišením 32 MPx, na zádech umístěnou čtečku otisků prstů, 3,5mm jack a kapacitu baterie 6000 mAh.

O parametrech displeje se stránka nezmiňuje, z obrázků nicméně vyplývá, že má výřez ve tvaru kapky a minimální horní a postranní rámečky. Zmíněné smartphony Galaxy M31 a M31s každopádně disponují obrazovkou typu AMOLED s úhlopříčkou 6,4 a 6,5 palců a rozlišením FHD+, takže u Galaxy M31 Prime můžeme očekávat něco podobného.

Design a specifikace telefonu jsou velmi podobné starším sourozencům, takže je otázkou, kam jej Samsung bude chtít v rámci svého portfolia umístit. Není vyloučeno, že se jedná o novou verzi jednoho ze dvou výše uvedených smartphonů určenou exkluzivně pro indický trh.

Související články

Dnes nejčtenější