Zavřít reklamu

Příchod operačního systému Android 11 s grafickou nadstavbou One UI 3.0 je opět o krůček blíž. Tento týden totiž vyšla betaverze One UI 3.0 Android 11 pro testery z řad veřejnosti. Grafická nadstavba One UI 3.0 byla nejprve vydána v podobě vývojářské betaverze, a to ve Spojených státech a v Jižní Koreji, nyní se konečně dočkali také betatesteři z řad veřejnosti.

Mezi prvními se veřejné betaverze nadstavby One UI 3.0 dočkali majitelé smartphonů Samsung Galaxy S20 v Jižní Koreji. Zatím není jasné, kdy přijdou na řadu majitelé smartphonů produktové řady Galaxy Note 20, mělo by k tomu ale dojít v nejbližších několika dnech. Smůlu naopak mají majitelé nejnovějšího Samsungu Galaxy S20 Fan Edition, který není zahrnutý ve veřejném beta testování – i to by se ale v budoucnu mohlo změnit. Podle changelogu, který společnost Samsung vydala k vývojářské betaverzi grafické nadstavby One UI 3.0, by aktualizace měla uživatelům přinést hned několik nových funkcí. Na internetu se už rovněž objevily první screenshoty, na kterých jsou patrné jisté kosmetické změny v uživatelském rozhraní.

Veřejná betaverze grafického rozhraní One UI 3.0 od společnosti Samsung by se v dohledné době měla dostat k uživatelům, zapojeným do beta testovacího programu ve Spojených státech, Velké Británii, Jižní Koreji, Polsku, Německu, v Číně a Indii. Spekuluje se také o možnosti, že by se veřejná betaverze grafické nadstavby One UI 3.0 mohla rozšířit i na zařízení produktové tady Galaxy S10 a Galaxy Note 10, stejně jako na modely Galaxy Note 20 a Galaxy Note 20 Ultra. O případných dalších novinkách vás určitě budeme na stránkách Samsungmagazine.eu informovat.

Související články

Dnes nejčtenější

.